Konular | Genel

para alma büyüsü

Bol bol “Ya Bais” esmasını okursanız, hiç kimsede bir kuruş alacağınız kalmazmış, en doğrusunu tabii ki Allah bilir. selametle. inşallah en kısa sürede paranızı geri alırsınız.

“Bismillahi’rrahmani’rrahîm.Tebâreke’llezî bi-yedihi’l-mülkü” ayeti sonuna kadar. “Te-bâreke’llahu Rabbe’l-alemîn.Tebâreke’llahu ahsenü’l-halikîn. Te-bâreke’llezî nezzele’l-furkane…” ayetini, “Tebâre-ke’llezî in şae ceale leke hayran min zâlike…” ayetini “Ta-bâreke’llezi ceale fissemâi bürücen…” ayetini “Tebâreke’smü Rabbike zü’l-Celâli ve’l-ikrâm. Kâle Rabbiğfirlî veheblî mülken la yenbeğî… mâ lehü min nefâd” kavline kadar. “Mâ indeküm yenfedü vemâ indellâhi bâkin. Vemâ enfaktüm min şey’in fehüve yuhlifuh ve hüve Hayu’r-razikîn. Mesel-ü’llezîne yünfikûne emuâlehüm fî sebîli’l-lahe kemeseli habetin enbetet seba senâ-bile fî külli sünbületin mietü habbeh. Vallâ-hu yuda’fu limen yeşâu vallâhu Vâsi’un Alîm. Vemâ tünfika min hayrin yüveffe iley-küm ve entüm lâ tazlemûn.” Sonra Fatiha (el-hamdü lillahi Rabbi’l-Âlemîn), İhlas (Kul hüve…) ve Muavezeteyn (Kul euzu bi rab-bi’l-felak ve Kul eûzü bi-Rabbi’n-nâs…) sûrelerini ayrıca yüksek sesle ve besmeleden önce yirmi defa “velâ havle velâ kuvvete illâ billahi’l-Aliyyi’l-Azîm. Ve sallal-lahû alâ seyyidinâ Muhammedin ve âlihi ve sahbihi ve sellim”i oku.

Bir önceki yazımız olan Kaynanayı uzaklaştırma duası başlıklı makalemizde erkegı aılesınden uzaklaştırma yolları, kaynana uzaklaştırma duası ve kaynanayı evden uzaklaştırma büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

9 Comments For This Post

 1. sabahattin Says:

  Arkadaşlar Olcay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

 2. yaşar gözde Says:

  Merhaba. Benim eşim aldatmaya başlamıştı. Kocamı çok seviyordum ayrılmak istemediğim için bağlama vefki yaptırmak istedim. Sonrasında araştırırken Olcay hocanın ismini çok duydum. Sağ olsun beni yarı yolda koymadı diğerleri gibi. Kocam kısa süre de o kötü kadından kurtuldu ve artık benimle. Çok mutluyuz. Bana eskisinden de daha iyi davranıyor. Çok şükür yuvam bozulmadı.

 3. osman salih Says:

  Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Olcay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Olcay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

 4. hacer Says:

  Selamlar olcay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin sorunu için tekrar olcay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Olcay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

 5. süreyya burcu Says:

  Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben olcay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin olcay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

 6. egemen Says:

  Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum olcay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

 7. neslihan Says:

  Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Olcay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Olcay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

 8. mustafa Says:

  Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Olcay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

 9. hasan Says:

  Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için olcay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

Cevapla


Advertise Here
Advertise Here

reklam

hemen-sor-copy
Büyüler