Konular | Bağlama Büyüsü

Kocayı Eve Bağlama Büyüsü

Eve gelmeyen çocuklarına kötü davranan ailesi’ne fazla zaman ayırmayan kocayı eve bağlamak için aşağıdaki büyü uygulaması yapılmaktadır.

kocayi-eve-baglama-buyusu

Kocanızın kidinin mendilleri yıkanıp kurumaya bırakıldığı bir sırada çalınır.Alınan bu mendil 4 kenarından bir birine yetişcek şekilde bağlanır.Her bir düğüm üst üste gelecek şekilde katlanır.Düğünler bastırılırken kocanızın ismi 70 kere söylenir ve mendilin üstüne üflenir.5 dk beklendikten sonra 7 kere  kulhuvallah», üç «el-ham» okunup kıbleye dönülerek «ya Allah» denir. Büyünün ne düşünceyle yapıldığı söylenerek tanrıya yakarılır, tutması için ermişlerden birinin mezarına ‘bir adak sunulur, ancak bu adağın mum olmaması gerekir.
Üç gün mendiller taşın altında kaldıktan sonra,bundan sonra büyü yapıldıktan sonraki 3 cuma sonra kocanızın oturduğu evde  ayrı ayrı yerlerde oturuyorlarsa, birinin evine gidilir, ocağın başında oturulur. Bir ara, kimseye sezdirmeden, mendiller ocağa atılıp yakılır, mendiller yanıp bez kokusu yayılınca da yedi kez:

 • Tu Tu Tu Tu Tu Tu Tu Karalar içeri aklar dışan Hu Hu Hu Hu Hu Hu Hu Yama yanıyor yama yanıyor yama yanıyor
 • Evlere şenlik
 • Dostlara dirlik
 • Allah Allah Allah hu hu hu

denir. Evden biri yanan benzin dokusunu alır ne olduğunu sorarsa eski bir yama yaktım, denir.

Yukarıda vermiş olduğunuzn büyü’nün uygulmasını sadece eve bağlacıcak olan kocanın eşi yapar.Eğer yapılcak olan büyü sevgililer arasından bir bağlamak amacıyla yapılıyorsa ele geçirmek için bunu kız yaptırabilir gizlice. Ancak, erkeğin de, kendinin de mendilini üçüncü bir kadın çalabilir. Mendillerin ne gün çalındığını ‘kız bilmemelidir.

Bir önceki yazımız olan Kız Bağlama Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar:

 • mendil bys
Paylaş

4 Comments For This Post

 1. adil Says:

  Bir hevesle çıkmaya başladığım erkek arkadaşımı aslında pek sevmedigimi farkettim ama o beni delicesine seviyordu onu üzmek içimden hiç gelmiyordu yaptığım araştırmalar sonucu bu tarz durumlarda vefk ,celp vs. yapildigini öğrendim ama etrafta çok dolandırıcı vardı iyi bir araştırma sonucu Olcay hocanın güvenilir olabileceğini düşündüm ve onunla irtibata geçtim.Celp işlemi yapmaya karar verdik kargo geldikten 35 gün sonra işlem tuttu benim için canını verecek adam durduk yere ayrılmak istediğini söyledi ve kurtulmuş oldum. Allah razı olsun hocam.

 2. tuğba Says:

  Selam arkadaşlar ben olcay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum olcay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

 3. selma Says:

  Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben olcay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin olcay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

 4. zeynep Says:

  Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve olcay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Olcay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

Cevapla


Advertise Here
Advertise Here

reklam

hemen-sor-copy
Büyüler