Konular | Genel

Kaynanamın Dilini Bağlama Büyüsü

Karşınızda berbat laf etmesini istemediğiniz ve aleyhinizde konuşan kimselerin dillerinin bağlanması maksatlı meydana gelen işlemlerdir .  İstenilen akıbete ulaşıldığında bu kimse ya da kimseler istediğinize razı ciro .  Gösterişli uygulamalar olduklarından netice sonrasında etkisi ömürlüktür .  Tertibin ayetlerinden biride aşağıdadır:
… zaman okunacak:

ickiden-kurtulma-duasi
Allahümme ya camiennası li yevmin lâ reybe fîhi .  Urdud aleyye dâlletî .

Bir önceki yazımız olan Sevdiğin Erkeği Bağlama Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Paylaş

4 Comments For This Post

 1. füsun Says:

  Selamlar ben medyum olcay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum olcay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

 2. elif Says:

  Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Olcay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Olcay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

 3. ırazca Says:

  Olcay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Olcay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Olcay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

 4. yaser Says:

  Allah Olcay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Olcay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

Cevapla


Advertise Here
Advertise Here

reklam

hemen-sor-copy
Büyüler