Konular | Aşk Büyüsü

Karınla Sorunlarını Çözmek İçin Büyü

Karınla Sorunlarını Çözmek İçin Büyü, evlilikte kadın faktörü hep yapıcıdır. Erkek kendini salar evliliği salar kadının ellerine bırakır ve kadın o evliliği yürütür. Fakat eğer kadın bunları yapmıyorsa artık evlilikten pek bir beklentiside kalmamış demektir. Bu durumda evliliğini bir erkek nasıl kurtarır bu tarzda davranan bir kadını nasıl yola getirir diye merak ediyorsanız diyeceğim şey şu dur ki, siz bu sayfaya gelene kadar zaten her yolu denemiş ve çaresiz kalmışsınızdır. bu durumda da büyüden başka çareniz kalmamıştır. Karınla sorunlarını çözmek için büyü konusu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Dilerseniz aşağıdaki duayı okuyunuz. Dua budur:emvalehüm ila emvaliküm innehu kane huben kebıra.Ve in hıftüm illa tuksitu fil yetama fenkihu ma tabe leküm minen nisai mesna ve sülase ve ruba’ fe in hıftüm ella ta’dilu fe vahıdeten ev ma leleket eymanüküm zalike edna ella teulu.Ve antün nisae sadükatihinne nıhleh fe in tıbne leküm an şey’im minhü nefsen fe küluhü henıem merıa.Ve la tü’tüs süfehae emvalekümülletı cealellahü leküm kıyamev verzükuhüm fıha veksuhüm ve kulu lehüm kavlem ma’rufa.Vebtelül yetama hatta iza beleğun nikah fe in anestüm minhüm ruşden fedfeu ileyhim emvalehüm ve la te’küluha israfev ve bidaran ey yekberu ve men kane ğaniyyen felyesta’fif ve men kane fekıyran felye’kül bil ma’ruf fe iza defa’tüm ileyhim emvalehüm fe eşhidu aleyhim ve kefa billahi hasıba.

Bir önceki yazımız olan Eski Sevgilinin Size Geri Gelmesi Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Paylaş

2 Comments For This Post

  1. suat Says:

    MERHABA OLCAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES OLCAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

  2. abdullah Says:

    Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Olcay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

Cevapla


Advertise Here
Advertise Here

reklam

hemen-sor-copy
Büyüler