Konular | Aşk Büyüsü

Eski Sevgilinin Size Geri Gelmesi Büyüsü

Eski Sevgilinin Size Geri Gelmesi Büyüsü, aşk büyüsü yaptırmaktır. Çünkü aşk büyüsü sayesinde sevdiğinizi kendinize aşık etmek için entrikalı yollara başvurmanıza gerek yoktur. Sevdiğiniz kişinin size ne denli bir huzur verdiğini biliyoruz. İnsan sevince herşey değişir. İnsanların düşünceleri ve yaşamları bile aşık olduğu zaman daha renklenir. Çok fazla sorununuz varsa bile bir sevdiğiniz vardır mutlu olursunuz. Ama bir de sevdiğiniz vardır ama sizinle değildir işte bu her sorunu çok daha büyütür. Eski sevgilinizin size geri gelmesi büyüsü konusu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. Dilerseniz aşağıdaki duayı okuyunuz. Dua budur: Ellezıne yeterabbesune biküm fe in kane leküm fethum minellahi kalu e lem neküm meaküm ve in kane lil kafirıne nasıybün kalu elem nestahviz aleyküm ve nemna’küm minel mü’minın fellahü yahkümü beyneküm yevmel kıyameh ve ley yec’alellahü lil kafirıne alel mü’minıne sebıla.İnnel münafikıyne yühadiunellahe ve hüve hadıuhüm ve iza kamu iles salati kamu küsala yüraunen nase ve la yezkürunellahe illa kalıla.Müzebzebıne beyne zalike la ila haülai ve la ila haüla’ ve mey yudlilillahü fe len tecide lehu sebıla.Ya eyyühellezıne amenu la tettehızül kafirıne evliyae min dunil mü’minın e türıdune en tec’alu lillahi aleyküm sültanem mübına.İnnel münafikıyne fid derkil esfeli minen nar ve len tecide lehüm nesıyra.İllellezıne tabu ve aslehu va’tesamu billahi va ahlesu dınehüm lillahi fe ülaike meal mü’minın ve sevfe yü’tillahül mü’minıne ecran azıyma.Ma yef’alüllahü bi azabiküm in şekartüm ve amentüm ve kanellahü şakian alıma.La yühıbbüllahül cehra bis sui minel kavli illa men zulim v kanellahü semıan alıma.İnnellezıne yekfürune billah ive rusülihı ve yürıdune ey yüferriku beynellahi ve rusülihı ve yekulune nü’minü bi ba’dıv ve nekfürü bi ba’dıv ve yürıdune ey yettehızu beyne zalike sebıla.Ülaike hümül kafirune hakka ve a’tedna lil kafirıne azabem mühiyna.Vellezıne amenu billahi ve rusülihı ve lem yüferriku beyne ehadim minhüm ülaike sevfe yü’tıhim ücurahüm ve kanellahü ğafurar rahıyam.

Bir önceki yazımız olan Gözü benden başkasını görmesin büyüsü başlıklı makalemizde eşim benden başkasını görmesin dua, gözü benden başka kimseyi görmesin büyüsü ve Kocam benden başka kimseyi gözü görmesin duası hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş
5 Yorum
 1. sedat Says:

  Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Olcay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Olcay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

 2. yunus emre Says:

  Selamlar web siten inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım

 3. neslihan Says:

  Olcay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Olcay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Olcay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

 4. ceyda Says:

  Sevgili kardeşlerim olcay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum olcay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle olcay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama olcay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

 5. hayri Says:

  Konya merkezden ben hayri. Merhabalar web sitesi valla çok hoşuma gitti, şukuladım 15-07-2018 19:37:24

Cevapla


Advertise Here
Advertise Here

reklam

hemen-sor-copy
Büyüler