Konular | Aşk Büyüsü

Erkek Arkadaşının Sözünden Çıkmaması İçin Dua

Erkek Arkadaşının Sözünden Çıkmaması İçin Dua, erkek arkadaşınız eğer çok asabi ve çapkınsa, sizi dinlemeyip kafasına göre yaşamaya devam ediyorsa ona sözünüzü dinletmek için aşk büyüsü yada papaz büyüsü yaptırabilirsiniz. Erkek Arkadaşının Sözünden Çıkmaması İçin Dua konusu hakkında çok daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. İsterseniz aşağıda verdiğimiz duayı da okuyabilirsiniz. Dua budur: Nisaüküm harsül lemü fe’tu harseküm enna şi’tüm ve kaddimu li

enfüsiküm* vettekullahe va’lemu enneküm mülakuh* ve beşşiril mü’minın.Ve la

tec’alüllahe urdatel li eymaniküm en teberru ve tetteku ve tuslihu beynen

nas* vallahü semıun alım.La yüahızükümüllahü bil lağvi fı eymaniküm ve

lakiy yüahızüküm bi ma kesebet kulubüküm* vallahu ğafurun halım.Lillezıne

yü’lune min nisaihim terabbüsu erbeati eşhur* fe in fau fe innellahe

ğafurur rahıym.Ve in azemüt talaka fe innellahe semıun aliym.Vel

mütallekatü yeterabbasne bi enfüsihinne selasete kuru’* ve la yehıllü

lehünne ey yektmne ma halekallahü fı erhamihinne in künne yü’minne billahi

vel yevmil ahır* ve büuletühünne ehakku bi raddihinne fı zalike in eradu

ıslaha* ve lehünne mislüllezı aleyhinne bil ma rufi ve lir ricali

aleyhinne deraceh* vallahü azızün hakım.Ettalaku merratani fe imsaküm bi

ma’rufin ev tesrıhum bi ıhsarı* ve la yehıllü leküm en te’huzu mimma

ateytümuhünne şey’en illa ey yehafa ella yükıyma hududellah* fe in hıftüm

ella yükıyma hududellahi fe la cünaha aleyhime fımeftedet bih* tilke

hududüllahi fe la ta teduha* ve mey yeteadde hududellahi fe ülaike hümüz

zalimun.Fe in tallekaha fe la tehıllü lehu mim ba’dü hatta tenkıha zevcen

ğayrah* fe in tallekaha fe la cünaha aleyhima ey yeteracea in zanna ey

yükıyma hududellah* ve tilke hududüllahi yübeyyinüha li kavmiy ya’lemun.Ve

iza tallaktümün nisae fe belağne ecelehünne fe emsikuhünne bi ma’rufin ev

serrihuhünne bi ma’rufiv ve la tümsikuhünne dıraran li ta’tedu* ve mey

yef’al zalike fe kad zaleme nefseh* ve la tettehızu ayatillahi hüzüvev

vezküru nı’metellahi aleyküm ve ma enzele aleyküm minel kitabi vel hıkmeti

yeızuküm bih* vettekullahe va’lemu ennellahe bi külli şey’in alıym.Ve iza

tallaktümün nisae fe belağne ecelehünne fe la ta’duluhünne ey yenkıhne

ezvacehünne iza teradav beynehüm bil ma’ruf* zalike yuazu bihı men kane

minküm yü’minü billahi vel yevmil ahır* zaliküm ezka leküm ve ather*

vallahü ya’lemü ve entüm la ta’lemun.

Bir önceki yazımız olan Sevgi İçin Büyü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Paylaş

8 Comments For This Post

 1. ismail Says:

  Merhaba web siten vallaha çok güzel, teraziye tıkladım

 2. deniz Says:

  Medyum Olcay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Olcay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

 3. berna Says:

  Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir olcay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

 4. ece Says:

  İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Olcay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

 5. esra Says:

  Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum olcay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

 6. emine Says:

  Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son olcay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki olcay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var olcay hocam.

 7. fadıl Says:

  Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Olcay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Olcay hocamdan razı olsun.

 8. berkan Says:

  Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende Olcay hocayla irtibata geçtim.Olcay hoca sayesin de eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Olcay hocadan allah razı olsun.

Cevapla


Advertise Here
Advertise Here

reklam

hemen-sor-copy
Büyüler