Konular | Bağlama Büyüsü

Bir Kızı Bağlamak için Büyü

Bir Kızı bağlamak için bir salyangoz alınır ve sevdiğiniz kızın ismi söylenerek salyangoz öldürülür.Kendiliğinden kurumuş kabuğu içine tuzlu su doldurularak üç gün ayazda bırakılır, bu süre içinde uzakta olan sevdiğiniz kızın adı  ve annesinin adı 77  söylenip kabuğun konduğu yere doğru üflenir. 4. günün sonunda, akşam ezanı yakınken, kabuk, konduğu yerden alınır. Sarı bir kâğıt üzerine <ya Şafi», «İsmail», «Maaşallaıh», «ya Kâfi», «aşk», «Allah» (karşılıklı), «hu», <anim», yedi «dal» yazılıp kabuğun içine ‘bükülüp, konur . Bir «el-ham» okunup kabuğa üflenir. Kabuk, kızın adını oluşturan harflerin sayısınca katlanan bir muşambaya, muşamba da sarı bir yamaya sarılıp yirmi bir dikişle dikilir. Sonra şu sözler söylenir:
baristirma-buyusu-847x1024
Allahu lâilâheillâ huvel hayyul kayyum Allahu. lâilâheillâ rabbül mûminun Allahu lâilâheillâ ya kefil Allahu lâilâheillâ. ya vekil Allahu lâilâheillâ ya hakîm Allahu lâilâheillâ ya kerîm Allahu lâilâheillâ hay Allahu lâilâhe hu
Alla.hu lâilâhe hu
Hu Hu Hu Hu Hu Hu Ha
Âmin âmin âmin âmin âmin âmin âmin (1)

Paylaş

3 Comments For This Post

  1. kezban Says:

    Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Olcay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Olcay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

  2. şenol Says:

    Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben olcay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin olcay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

  3. ramazan Says:

    Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum olcay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

Cevapla


Advertise Here
Advertise Here

reklam

hemen-sor-copy
Büyüler