Konular | Bağlama Büyüsü

Ağız bağlamak için güçlü büyü

Bir kişinin sizin hakkınızda kötü konuşmaması iler geri laf söyleyerek sizi üzmemesi için yapılan uygulamlara ağız bağlama büyüsü denir.Ağız bağlama büyüsü için ilk olarak kara bir kedinin pisliği alınır ve kurutulur ve pisliğin kokusunuz gidermek için sarımak ile dövdükten sonra sıcak su ile bir beze sürülür.Biraz balla karıştırılarak macun yapılır. Macunun üstüne kızın, ya da erkeğin adı yetmiş kez okunup üflenir. Ağzını bağlamak istediğiniz kişin yemeğine yedi sabah birer çay kaşığı bu macundan katılır.

 

Bir önceki yazımız olan Karı Koca Arasındaki Geçimsizlik Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar:

  • kaynana dilini balama bys
Paylaş

2 Comments For This Post

  1. sevda Says:

    Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Olcay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

  2. hasan Says:

    Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti olcay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

Cevapla


Advertise Here
Advertise Here

reklam

hemen-sor-copy
Büyüler