Konular | Ayırma Büyüsü

Sevdiğinden Soğutma Büyüsü

21 Ocak 2014

Sevdiğiniz bir kişiden etkili bir şekilde soğutmak için aşağıdaki büyü uygulaması yapılır.En Etkili soğutma büyüsü uygulamadır.

Yumurta biçiminde, basık bir şekil çizilip içine «Allah»; «cim», «Âdem» yazıldıktan sonra «Âdem» sözü ikinci bir çizgi ile çevrilir. Resmin sol ucuna sekiz noktalı, iki yuvarlak çizilir. Üst ile alt yanlarda, uçlarında yuvarlaklar bulunan, sekizer kollu ¡birer yıldız yapılır. Yıldızın her kolu «elif», uçlarındaki yuvarlaklar da «he» olduğu için «Allah» okunur .

Bunu, yedi kat muşambaya, muşambayı, üç kat beze sarıp yetmiş dikişle dikerek yatağının altında saklayan bir kimseye ne göz değer, ne de sevdiğinden soğurmuş.

Bir önceki yazımız olan Karı-Kocayı Ayırmak İçin Büyü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Paylaş

2 Comments For This Post

  1. elif tuğçe Says:

    Medyum olcay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Olcay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

  2. özlem Says:

    Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir olcay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

Leave a Reply


Advertise Here
Advertise Here

reklam

hemen-sor-copy
Büyüler