Konular | Soğutma Büyüsü

İki Kişiyi Soğutma Büyüsü

21 Şubat 2014

Seven bir kişi kendinizden soğtumak için yapılcak büyü aşağıdadır.Bu büyü ile size musalatta olan bir kişiden kurtulabilir veya iki kişiyi bir birinden ayırabilirsiniz.
sevgili-ayirma-buyusuo
Ayırmak isteniğiniz kişinin geçtiği yol üzerine, okunmuş, üflenmiş kedi pisliği konur, bunun etkili olması için de üç sabah, dokuzar rikaat namaz kılınır, kırk bir «Ya Kahhar» çekilir, büyü yapılmak istenenin adı anılırsa, büyü yüzde yüz tutarmış. Böylece seven kimse sevdiğinden yüz çevirirmiş. Ancak kendisine böyle bir büyünün yapıldığını duyan kimse, 3 sabah, bir kara kedinin ‘kuyruğuna işerse büyünün etkisi kalmazmış.

Gelen Aramalar:

  • baglama buyusu nasil yapilir
Paylaş

3 Comments For This Post

  1. nezaket Says:

    Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum olcay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Olcay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

  2. nurettin Says:

    Arkadaşlar Olcay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

  3. öztan Says:

    Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti olcay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

Leave a Reply


Advertise Here
Advertise Here

reklam

hemen-sor-copy
Büyüler