Konular | Soğutma Büyüsü

İki Kişiyi Soğutma Büyüsü

21 Şubat 2014

Seven bir kişi kendinizden soğtumak için yapılcak büyü aşağıdadır.Bu büyü ile size musalatta olan bir kişiden kurtulabilir veya iki kişiyi bir birinden ayırabilirsiniz.
sevgili-ayirma-buyusuo
Ayırmak isteniğiniz kişinin geçtiği yol üzerine, okunmuş, üflenmiş kedi pisliği konur, bunun etkili olması için de üç sabah, dokuzar rikaat namaz kılınır, kırk bir «Ya Kahhar» çekilir, büyü yapılmak istenenin adı anılırsa, büyü yüzde yüz tutarmış. Böylece seven kimse sevdiğinden yüz çevirirmiş. Ancak kendisine böyle bir büyünün yapıldığını duyan kimse, 3 sabah, bir kara kedinin ‘kuyruğuna işerse büyünün etkisi kalmazmış.

Paylaş

2 Comments For This Post

  1. nezaket Says:

    Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum olcay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Olcay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

  2. nurettin Says:

    Arkadaşlar Olcay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

Leave a Reply


Advertise Here
Advertise Here

reklam

hemen-sor-copy
Büyüler