Konular | Aşk Duası

Eşimin sevgisini nasıl kazanabilirim

20 Şubat 2014

Eşiniz ile aranız çok kötü ise devamlı kavga ediyorsanız son zamanlarda eşiniz ailesine veya çocuklarına değilde dışarıya zaman ayırıyorsa aşağıda verdiğimiz dua devamlı okuyarak eşiniz nerde olursa olsun aklına girip onu etkileyebilirsiniz.Eşler için yapılmış çeşitli aşl vefkleri vardır ve bu vefkler oldukça etkilidir.

sevdigini-geri-getirme

Sübhânel müneffisi an külli medyûnin sübhânel müferrici an külli mahzûnin sübhâne men ceale hazâinihü beynel kâfi ven nûnü sübhâne men izâ erâde şeyen en yekûle lehü kün fe yekûnü yâ müferricü ferric yâ müferricü ferric yâ müferricü ferric annî hemmî ve ğammî feracen âcilen bi rahmetike yâ erhamer râhimîne ve sallallâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ âlihi ve sahbihi ve sellim

Bir önceki yazımız olan Sevdiğinle barışmak için dua başlıklı makalemizde dargın sevgılıyle barışma duası, dargınları barıştırma duası ve sevdiğinle barışmak için hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

2 Comments For This Post

  1. neval Says:

    Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti olcay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

  2. ayşe pınar Says:

    Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum olcay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için olcay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende olcay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

Leave a Reply


Advertise Here
Advertise Here

reklam

hemen-sor-copy
Büyüler